Yeni Eğitimlerimiz

Analiz Satranç olarak, 10 yılı aşkın bir süredir deneyim ve birikimlerimizi satranç seviyelerini yükseltmeyi amaçlayan arkadaşlarla paylaşıyoruz. Bu süreçte birçok öğrencimizin kendi yaş gruplarında Türkiye Şampiyonu olması, bazılarının Ulusal Takım’a girmesi, bazılarının da uluslararası başarılar kazanmış olması bizler için övünç kaynağı. Eğitimlerimiz ağırlıklı olarak bire bir özel ders şeklinde sürmekle birlikte, bu yıl ilk defa 3 farklı grup çalışması yapmayı planlamaktayız.

bench

 

 

 

 

 

 

Grup Çalışmalarımız:

1. Grup (Yeni başlayanlar – Az bilenler)
Salı (10:30 – 12:00)

2. Grup (Orta Seviye)
Perşembe (10:30 – 12:00)

3. Grup (Yeni başlayanlar – Az bilenler)
Cumartesi (12:00 – 13:30)

Haftada 1 gün 1.5 saat olarak belirlenen çalışmalarda, grup öğrenci sayısı en fazla 6 kişi olacaktır ve daha fazla talep olması durumunda yeni grup açılacaktır. Çalışmalar Bostanlı – Karşıyaka’daki Analiz Satranç Merkezi’nde, FM Alper Efe Ataman’ın yönetiminde gerçekleştirilecektir. Grup Çalışmalarımız 3 Ekim 2015 Cumartesi günü başlayacaktır.

İnternet Çalışmalarımız:

onlinetraining

 

 

 

 

 

 

Teknolojinin bizlere sağladığı imkanlar sayesinde, satranç eğitimlerini internet üzerinden düzenlemek de mümkün. Bu bağlamda Skype ve ICC programlarından yararlanılarak, sesli ve ekran paylaşımlı çalışmalar halen gerçekleştirilmektedir. Eğitimler FM Alper Efe Ataman tarafından verilmektedir.

Grup ve internet çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz:

Alper Efe Ataman
0536 357 31 56
info@analizsatranc.com

Facebook'da paylaş