Online Alışveriş!

Yayınlarımızın tanıtımlarının yapıldığı, zaman zaman da makalelere yer verdiğimiz websitesimiz www.analizsatranc.com‘u birçok satrançseverin uğrak noktalarından birisi haline getirmeyi başardık. Ancak kitaplarımıza ulaşmak isteyenlerden sıkça işittiğimiz, “neden kredi kartıyla alışveriş yapmamız mümkün olmuyor?” sorusu, bizleri online alışveriş sistemini uygulama arzusuna taşıdı.

online_shoppingdukkan.analizsatranc.com işte bu amaçla hazırladığımız, sitemizin online alışveriş bölümü. Artık satrançseverler banka havalesi yoluyla kitaplarımıza ulaşabilecekleri gibi, dilerlerse kredi kartlarını kullanarak da alışverişlerini tamamlayabilecekler. CardFinans sahiplerinin 2 taksitle edinebilecekleri ürünlerimizde, kampanyaların dışında kalan tekil kitaplarda, sistemin açılışına özel %10 indirim ve KDV dahil 100₺ üzerindeki alışverişlerde de ücretsiz kargo fırsatları bulunmakta. Yapmanız gereken yalnızca sağ kolonda bulunan ‘Üye Olmak İstiyorum’ linkinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip, alışverişinizi tamamlamak. Gün içerisindeki siparişleriniz hemen aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Satranç kitapları, satranç CDleri, satranç takımları ve satranç aksesuarları gibi ana kategorilerde sınıflandırdığımız online alışveriş sitemizde, sizler için bazı kolaylıklar da mevcut. Örneğin taktik kitaplarla ilgilenen bir satranç sever herhangi bir ürünü tıkladığında, altta yer alan ‘Benzer Ürünler’ ilişiminden diğer taktik kitaplara da ulaşabiliyor. Bunun gibi kolaylıkların yanı sıra, kitap tanıtım videolarını da (örnek için tıklayınız) yakında sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Online alışveriş sistemimizi henüz aktifleştirdiğimizden, şimdilik sizlere çok çeşitli bir ürün yelpazesi sunamıyoruz. Ancak yakında, Türkçe yayınlarımızın ve satranç CDlerinin yanı sıra İngilizce satranç kitapları, satranç takımları ve satranç aksesuarları gibi ürünler de yerlerini alacak. Bu yeniliklerin haberlerini de en kısa zaman içinde sizlerle paylaşmak dileğiyle…

Facebook'da paylaş